ABGwislakABG napisał(a):

|
Taka sytuacja była z Zawiszą, gdy pinokio zmienił biały na żółty.
|
Dokładnie, też to pamiętam, to żaden problem. Ekstraklasa zostałaby jedynie powiadomiona o fakcie, telewizje zmieniłyby swoje grafiki, nie widzę problemu. Ja też jestem jak najbardziej za logo TS, bo jak dobrze pamiętam, logo zmieniono nie dlatego, że zmieniła się forma prawna pod koniec lat 90., tylko ze strony TF. Ale umówmy się, pewnie jest miliard pilniejszych spraw teraz. A przy okazji - już od długiego czasu na koszulce meczowej jest tylko biała gwiazda, tak też było przecież wiele lat przed TF, o ile nie zawsze.
Co do Marzeny - w wywiadach prasowych czy tv można wyczuć, że to nie jest tępa baba i IMO przerasta swoich rozmówców o 2 klasy a) kompetencją, b) inteligencją, c) wykształceniem, d) klasą, no i wiadomo że e) znajomością tematu, bo jest insiderem w Wiśle. I bądźmy poważni, nawet mimo że nie ma już "niewidzialnej ręki TF" w klubie, która musiała klepnąć każdą decyzję, to przecież nie jest tak, że wszystko robi osobiście prezes klubu (czy jakiejkolwiek innej spółki). Świat tak nie funkcjonuje. Wisła to nie jest firemka: właściciel + 2 pracowników, tylko duża struktura.