Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75276
Stary 03.09.2016, 15:15
czaro napisał(a):Wyświetl post
Kto mógł przewidzieć? Gdyby nawet cztery lata temu ktoś powiedział, że 3/4 polskiej kadry będzie grać w topowych klubach w topowych ligach, to popukalibyśmy się w czoło. Jak jakiś Polak grał w LM piętnaście czy dwadzieścia lat temu to było to jak święto.
Że kiedyś będzie 2x królem strzelców Bundesligi i będzie grał w 11 w Bayernie itd. oczywiście nie.
Ale że to będzie bdb napastnik na naszą extra (jak się nie połamie, ale to może spotkać każdego), a więc z możliwością dobrej odsprzedaży to było widać.
Tak samo z dużo nowszych historii było widać, że jeśli ze Stępińskiego może coś być to na 9 albo wcale... itd. itp...
Odpowiedz cytując