|
Kto mógł przewidzieć? Gdyby nawet cztery lata temu ktoś powiedział, że 3/4 polskiej kadry będzie grać w topowych klubach w topowych ligach, to popukalibyśmy się w czoło. Jak jakiś Polak grał w LM piętnaście czy dwadzieścia lat temu to było to jak święto.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|