|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
|
Znowu o Lewandowskim:
Cytat:
|
Przesadzacie panowie, ryzyko straty na tym transferze nie jest az tak duze. Ile teraz sobie spiewamy za Brozka? 5 mln euro? Powiedzmy, ze poszedlby za 4 mln. Jesli ten Lewandowski przez pare sezonow rozwinalby sie tak jak Brozek (a ma ku temu wszelkie predyspozycje) tozarobic na nim mozemy b. duzo. Wiec 'ryzyko', ze transfer wypali jest wieksze, niz to, ze na nim stracimy (a jesli nawet, to tez za darmo nie odejdzie).
|
To jest jakiś kosmos 
|
|