Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 03.09.2016, 09:23
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się,że lepszy niż Tadziu lub Kaziu....Tamci nie prowadzili zespołu w takim "komfortowym "czasie(to tak odnośnie porażek.
Może chłop chciał sie podać do dymisji,ale zostało mu to "wytłumaczone",że w tym momencie nie może.
Ciekawe który lepszy fachowiec chciałby teraz poprowadzić Wisłę.....?
No ba - od Kazia to każdy lepszy! Chłop pracował przecież z super kadrą, zero kłopotów finansowych, wypłaty na czas - i przy takim komforcie w pierwszych 7 meczach zeszłego sezonu aż 5 razy zremisował i tylko 2 razy wygrał, a przecież grał z kiepściuchami jak Lech, Legia, żydy czy Lechia... Nie to co Wdowiec, fachowiec...
Odpowiedz cytując