FraMat napisał(a):

Samo TS nie, ale TS, które pozyska siatkę stabilnych sponsorów ma taką możliwość.
Pytanie czy sponsor będzie chciał pozostać sponsorem (czyli tylko czysta chwała) czy będzie chciał zostać współwłaścicielem (czyli liczenie na ewentualne przychody).
Cupiał szukał sponsorów a nie chętnych na akcje.
TS nie sprawia wrażenia psa ogrodnika.
|
To może być Nasza szansa.
A co do pamiątek klubowych - może wreszcie powrót do Naszego prawdziwego herbu, wspólnego z TS? Jak nie teraz to kiedy?