|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline
|
|
Cytat:
gdyby ten cały Lewandowski kosztował z 400-500 tys. nie byłoby problemu
zawsze możnaby go było gdzieś upchnąć
ale
jeśli Znicz chce za niego 1,5 mln, do tego dochodzi pewnie ze 100 tys. euro kontraktu
to to jest gra bardzo ryzykowna
z niewielką szansą na to że trafimy kolesia który nie dość że się przebije do I składu
to strzeli z 10-12 bramek w sezonie
|
Hue hue hue 
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|