Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
966
02.09.2016, 19:27
Ja bym jeszcze bardziej zaryzykował jeżeli byli by wszyscy zdrowi i zagrał z Mąką Popoviciem i Brożkiem w środku oraz Ondraszkiem i Zacharą w napadzie. Lepiej to niż bezproduktywny Uryga...
PlayLikeAPro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PlayLikeAPro
Znajdź inne posty napisane przez PlayLikeAPro