Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75266
Stary 02.09.2016, 16:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
I jeśli trener otrzymuje za zadanie utrzymać sie, to bedzie to probował robic z doswiadczonymi pilkarzami a nie juniorami.
tak mnie sie wydaje
Nawet doświadczonych w spadaniu z ligi mu nie brakuje. Jeden jest nawet multimedalista.


Bez jakichkolwiek transferów, ta drużyna spadnie. Co może oznaczać odcięcie od kasy z C+ niech każdy sobie sam odpowie. Wisła nie jest na to przygotowana (no chyba, że włodarze klubu się na to nastawiają, co także nie jest wykluczone). Kibice też nie zapełnią klubowej kasy tak jak to robili na meczach z Legią, cracovia czy czasem Lechem.

Bez kontraktów pozostaje w Europie setki piłkarzy (dane za transfermarkt) i tylko od zarządu zależy co im się bardziej kalkuluje. Zacisnąć pasa i spaść z ekstraklasy czy zainwestować i uniknąć spadku. Parafrazując naszego byłego 'właściciela': Nie zatankujesz, nie pojedziesz.
Odpowiedz cytując