Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75265
Stary 02.09.2016, 14:51
czaro napisał(a):Wyświetl post
Z tym Bartoszem mogliby spróbować, ale z drugiej strony on ma jakąś wrzutkę? Umie podać? Bo strzelić nie umie, tyle kojarzę. Biega, to wszystko.
Wrzutkę to on ma akurat chyba jedną z najlepszych w klubie, przynajmniej parę razy dorzucał takie maliny... kwestia powtarzalności.

Ale moim zdaniem jesteśmy trochę zaślepieni faktem, że to wychowanek, defensywnie on ma naprawdę wiele do poprawy, Jović go nakrywa czapką.

Musi chłopak grać, dużo grac.
Odpowiedz cytując