czaro napisał(a):

|
Z tym Bartoszem mogliby spróbować, ale z drugiej strony on ma jakąś wrzutkę? Umie podać? Bo strzelić nie umie, tyle kojarzę. Biega, to wszystko.
|
Wrzutkę to on ma akurat chyba jedną z najlepszych w klubie, przynajmniej parę razy dorzucał takie maliny... kwestia powtarzalności.
Ale moim zdaniem jesteśmy trochę zaślepieni faktem, że to wychowanek, defensywnie on ma naprawdę wiele do poprawy, Jović go nakrywa czapką.
Musi chłopak grać, dużo grac.