Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75264
Stary 02.09.2016, 14:49
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Ja ciągle uważam, że Bartosz powinien grać na prawej pomocy tak jak kiedyś Błaszczykowskiego z obrony przesunięta do pomocy tak teraz trzeba to zrobić z Bartoszem a Boguskiego ustawić za napastnikiem na próbe
Z tym Bartoszem mogliby spróbować, ale z drugiej strony on ma jakąś wrzutkę? Umie podać? Bo strzelić nie umie, tyle kojarzę. Biega, to wszystko.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując