suikoden napisał(a):

|
Ja ciągle uważam, że Bartosz powinien grać na prawej pomocy tak jak kiedyś Błaszczykowskiego z obrony przesunięta do pomocy tak teraz trzeba to zrobić z Bartoszem a Boguskiego ustawić za napastnikiem na próbe
|
Z tym Bartoszem mogliby spróbować, ale z drugiej strony on ma jakąś wrzutkę? Umie podać? Bo strzelić nie umie, tyle kojarzę. Biega, to wszystko.