jonaf napisał(a):

|
Artur Łaciak będzie od poniedziałku trenerem bramkarzy Wisły Kraków.
|
Pamiętam jak kiedyś na meczu wisiał trans "nie chcemy w klubie Łaciaka" - ciekawe co się zmieniło
edit: "Zawisł również transparent z hasłem : Prawda jest taka nie chcemy w Wiśle Łaciaka. Przyśpiewkę o tej samej treści zaintonowano kilkakrotnie po pierwszym gwizdku, dając jednoznacznie do zrozumienia jak odbierany jest trener bramkarzy."
http://skwk.pl/relacje/1105-wyjazdow...ozpoczeta.html