Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75263
Stary 02.09.2016, 13:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
Masz dużo racji, ale długi w dużych spółkach się roluje, a nie spłaca na raz. Inaczej zadusisz spółkę.
Tyle że my jesteśmy już zaduszeni. Założeniua budżetowe do konca rundy, przedstawione komisji licencyjnej, oparte były na sprzedaży 2-ch zawodników.

Sachs:
Cytat:
Przedstawiciel i właściciel klubu nie odpowiedzieli w żaden zaskakujący sposób, bo tak mówią wszyscy w podobnych sytuacjach. Trochę obniżymy koszty, podpiszemy nowe kontrakty sponsorskie, sprzedamy kilku piłkarzy. W takich sytuacjach komisja daje pewien kredyt wiarygodności klubom, ale jako, że Wisła już w tej chwili ma nałożony nadzór finansowy, będziemy wykonywać go bardziej aktywnie, czyli będziemy częściej i dokładniej przyglądać się temu, jak zadłużenie klubu się kształtuje. Sprzedaż zawodników, aby zasypać dziurę powstałą po zakończeniu współpracy sponsoringowej z Tele-Foniką, powinna wydarzyć się do końca sierpnia, więc to będzie pierwszy test.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując