jonaf napisał(a):

Przepraszam bardzo - Czy Ty tak na serio? "można napisać wprost , że nie mamy pieniędzy" ....
GDZIE i KIEDY nowy zarząd Wisły powiedział, że ma pieniądze? Mylisz to, ze przyszedł jakis burak i naobiecywał 5 transferów z obecnym faktem.
|
Czytaj całe zdanie bez wyrywania z kontekstu. Nie mamy pieniędzy i nie będzie transferów. Tak napisałem. Owszem, zostało powiedziane że sytuacja finansowa jest zła ale w drugiej części oświadczenia sugerują, że jest wielu graczy z kartą na ręce pomimo zamkniętego okienka, co u niektórych podsyca niepotrzebne nadzieje. Wolę jasny komunikat - brak pieniędzy i nie oczekujcie niczego. Wolę miło się rozczarować jak ktoś przyjdzie niż kolejne zapewnienia bez pokrycia. Proste.