Barti napisał(a):

|
To że nie będzie transferów z górnej półki to jest logiczne. Tylko można napisać wprost: nie oczekujcie niczego - nie mamy pieniędzy, czekamy lub prowadzimy rozmowy ze sponsorami - tak żeby nie odkrywać kart do końca. Zbyt długi okres czasu mieliśmy mydlone oczy przez różnych złotoustych.
|
Przepraszam bardzo - Czy Ty tak na serio? "można napisać wprost , że nie mamy pieniędzy" ....
GDZIE i KIEDY nowy zarząd Wisły powiedział, że ma pieniądze? Mylisz to, ze przyszedł jakis burak i naobiecywał 5 transferów z obecnym faktem.