|
co do młodzieży.
Pytanie jest jedno : chcemy spaść czy nie? Albo nie, bo ono za słabe. Czy możemy sobie pozwolić na to by spaść do ligi nizej na np.1,2 sezony czy taki spadek jednak zrobi z nas takie Gks Katowice?
Jeśli mozemy sobie pozwolic bo za rok bedzie lepszy budżet, sponsorzy itd i nawet w przypadku relagacji bedziemy mieli kase na to by wrócić na najwyzszy szczebel rozgrywek, to dawanie szansy młodym nieopierzony jest jak najbardziej pożadane.
Ale jeśli taki spadek nas dojebie, to nie dziwie się trenerom ze nie stawiają na młodzież.
Pojawia sie kolejne pytanie : Trener ma za zadanie sie utrzymac czy za zadanie ma ogrywać młodzież niezależnie od konsekwencji ? Oczywiscie chciałbym by za zadanie miał utrzymać sie równocześnie ogrywając młodzież, ale wtedy będąc na miejscu trenera krzyknął bym pensje 2x wiekszą.
I jeśli trener otrzymuje za zadanie utrzymać sie, to bedzie to probował robic z doswiadczonymi pilkarzami a nie juniorami.
tak mnie sie wydaje
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|