Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75251
Stary 02.09.2016, 09:47
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie mam tylko, z czego Wy chcecie te trannsfery przeprowadzac ? Z jakich pieniedzy chcecie oplacac kontrakty ?
Sytuacja finansowa jest bardzo zla i priorytetem jest zniwelowanie dlugow a nie sprowadzanie nowych pilkarzy.

nawet jesli przyjdzie jakis sponsor to wpierw sie powinno splacic dlugi.

Brak transferow moze spowodowac ze ktos moze jednak wskoczy z mlodych do pierwszego skladu. Ktos kogo sprzedamy z duzym zyskiem.

Skoro zydzi umieli spieniezyc Kapustke a nasz Porebski ponoc go talentem zjada, to moze to jest czas zeby wpuscic kilku golowasow i dac im pograc.

Mysle ze przez najblizsze 2-3 okienka nie sprowadzimy nikogo z pierwszych stron gazet. Jakies mojto-podobne uzupelnienia skladu, latanie dziur na unikniecie spadku.

Jak sie uda splacic dlugi i unormowac sytuacje to wtedy przejdzie czas na logiczne transfery.

Kto wie, moze te 2-3 okienka bez Stiliciow itp spowoduja ze w lecie 2018 opchniemy jakiegos Kuczaka, Porebskiego czy innego za ciezki hajs do Anglii.

W tym roku juz nikt nie przyjdzie, co najwyzej odejdzie. To samo w lecie 2017 i nastepnej zimie.

Im wczesniej to sobie przyswoicie tym mnie zawodow was spotka.
Masz dużo racji, ale długi w dużych spółkach się roluje, a nie spłaca na raz. Inaczej zadusisz spółkę. Oby z nami nie było podobnie. Można było poszukać oszczędności rozwiązujac kontrakty z kilkoma bezużytecznymi zawodnikami pierwszej drużyny, a w ich miejsce wziąć najzdolniejszą młodzież i ze dwa ciekawe wypożyczenia. Ale tego nie zrobiono i nikt tego już nie zrobi. Będziemy grać Cywką, Mójtą i Pietrzakiem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując