Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75250
Stary 02.09.2016, 09:46
Z jednej strony trzeba przyznać, że mieli mało czasu, żeby ogarnąć sprawy transferowe. Wydaje mi się jednak trochę niesprawidiwe, żeby już masakrować ich za transfery niedokonane... zbyt dużo tego spadło jednocześnie.

Druga strona medalu jest jednak taka, ze zaczęły się kolejne eliminacje i już wiemy, że Mąka sporo straci na wartosci. Rysiek - zobaczymy. Tak czy inaczej na tej płaszczyźnie również sytuacja nie wygląda ciekawie. Zobaczymy czy potwierdzą się plotki na temat Wdowca...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując