|
ależ mówi.
Mówi o tym ze aktualne władze nie potrafią nawet przeprowadzić transferu z klubu, co daje do myślenia nt. tego czy to są odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku
Gasimy światło w ch....
czemu nikogo nie wypozyczylismy np ?
p.s. ciezko bedzie kogoś sprzedac do Słowacji czy Bułgarii czy gdzieś gdzie okienko jest otwarte i jest to 3 świat. No chyba ze arabusów ktoś upoluje, ale pamiętać należy ze pilkarz sam sie nie sprzeda. Musi byc ktos kto go sprzeda, a tym ktosiem nie powinna byc osoba z ulicy bo ona nawet nie wie do kogo trzeba uderzyć by sprzedać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|