Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75247
Stary 02.09.2016, 09:23
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie mam tylko, z czego Wy chcecie te trannsfery przeprowadzac ? Z jakich pieniedzy chcecie oplacac kontrakty ?
Sytuacja finansowa jest bardzo zla i priorytetem jest zniwelowanie dlugow a nie sprowadzanie nowych pilkarzy.

nawet jesli przyjdzie jakis sponsor to wpierw sie powinno splacic dlugi.

Brak transferow moze spowodowac ze ktos moze jednak wskoczy z mlodych do pierwszego skladu. Ktos kogo sprzedamy z duzym zyskiem.

Skoro zydzi umieli spieniezyc Kapustke a nasz Porebski ponoc go talentem zjada, to moze to jest czas zeby wpuscic kilku golowasow i dac im pograc.

Mysle ze przez najblizsze 2-3 okienka nie sprowadzimy nikogo z pierwszych stron gazet. Jakies mojto-podobne uzupelnienia skladu, latanie dziur na unikniecie spadku.

Jak sie uda splacic dlugi i unormowac sytuacje to wtedy przejdzie czas na logiczne transfery.

Kto wie, moze te 2-3 okienka bez Stiliciow itp spowoduja ze w lecie 2018 opchniemy jakiegos Kuczaka, Porebskiego czy innego za ciezki hajs do Anglii.

W tym roku juz nikt nie przyjdzie, co najwyzej odejdzie. To samo w lecie 2017 i nastepnej zimie.

Im wczesniej to sobie przyswoicie tym mnie zawodow was spotka.
To że nie będzie transferów z górnej półki to jest logiczne. Tylko można napisać wprost: nie oczekujcie niczego - nie mamy pieniędzy, czekamy lub prowadzimy rozmowy ze sponsorami - tak żeby nie odkrywać kart do końca. Zbyt długi okres czasu mieliśmy mydlone oczy przez różnych złotoustych.
Odpowiedz cytując