_al3x napisał(a):

Pod Wawelem to co najwyżej prezydent może wylądować. Jakiś tam Stilić nie dostanie pozwolenia, nawet jeśli miałby swoją prywatną "maszynę".
Tak już całkiem poważnie, dajcie sobie spokój, po pierwsze z mitem o powrocie Stilicia, po drugie z cytowaniem portali stworzonych przez osobników przed mutacją głosu.