Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75242
Stary 02.09.2016, 07:46
_al3x napisał(a):Wyświetl post
Stilić ląduje pod Wawelem.

http://polski-sport.pl/koniec-transf...owrotu-polski/
Pod Wawelem to co najwyżej prezydent może wylądować. Jakiś tam Stilić nie dostanie pozwolenia, nawet jeśli miałby swoją prywatną "maszynę".
Tak już całkiem poważnie, dajcie sobie spokój, po pierwsze z mitem o powrocie Stilicia, po drugie z cytowaniem portali stworzonych przez osobników przed mutacją głosu.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując