Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19191
Stary 02.09.2016, 07:36
Jeżeli przyjmą ewentualną dymisję DW to może ściągnąć duet SS (smida stilic)?
Tylko czy warto mieć bośniaka w pakiecie ze smudą, czy może lepiej nie mieć ich wcale?
Odpowiedz cytując