Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 01.09.2016, 19:35
_al3x napisał(a):Wyświetl post
ja kupuję przez net-a bilety, ale wiele ludzi nie może , nie potrafi a to są dodatkowe pieniądze dla klubu. Nawet przed erą Telefoniki na starym stadionie było więcej kas.
Całkowicie się zgadzam. Rozładowanie kolejek do kas przed meczem powinno być absolutnym priorytetem. Postałem sobie ostatnio z dzieckiem do kas (biletu oczywiście mi się nie udało kupić) i z moich obserwacji wynika, że Wiśle przechodzi koło nosa jakieś 30-50 tys. z każdego meczu (!!!). Klub szuka wszędzie oszczędności (i dobrze), ale chyba czas rozglądnąć się za zwiększeniem wpływów. Inwestycje na zwiększenie ilości kas (nowe stanowiska, biletomaty itp.) zwrócą się po pierwszym meczu.
Dla Wujków Dobra Rada dodam, że biletu na sektor rodzinny dla dziecka nie da się kupić przez internet, a ludzie stojący w kolejce to nie sami idioci, tylko rodzice z dziećmi, obcokrajowcy, ci którzy zdecydowali się w ostatniej chwili, ludzie bez konta internetowego itd.
rrr
Odpowiedz cytując