Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 01.09.2016, 16:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
rozumiem w takim razie ze przenigdy nie negowałeś tego ze politycy duzo zarabiają, co nie?
Czy tego ze mają wiecej praw niz normalny człowiek. Jesli nie, to rozumiem Twoj punkt widzenia.
To jest zupełnie inny temat, jakoś nie mam ochoty o nim pisać.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Co znaczy "na jakimś niskim wynagordzeniu" ? Podaj widełki kwotowe.
To jest akurat wytyczna wielu elementów, ale jeżeli mamy do czynienia z dwuosobowym zarządem spółki o rocznym budżecie w przedziale 20-30 milionów, która ma zaległości finansowe na poziomie 10 milionów, i działa na dosyć specyficznym rynku, to mogę rzucać sumy z kapelusza, ale jakoś sprawiedliwym wydaje mi się dwukrotność średniej krajowej. Jeśli twierdzimy, że to za dużo, pomyślmy o wysokości kontraktów dla piłkarzy.

Ale zgadzam się, że przede wszystkim muszą w 100% pracować na rzecz klubu i jego rozwoju/sprzedaży, nie zaś czysto interesownie.
Odpowiedz cytując