Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75238
Stary 01.09.2016, 15:54
Nie ma kasy, wszedzie szukają oszczedności, byle tylko zmniejszyć deficyt w budżecie. Jak pojawi sie sponsor na koszulkach to wtedy jest szansa, że kogoś zakontraktują, a tak to musimy grać tym co mamy
Odpowiedz cytując