Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12527
Stary 01.09.2016, 13:49
moze jakaś forumowa mobilizacja na następne 2 mecze? Teraz klub, jak nigdy nas nie potrzebuje. Na Piaście pewnie nie ma się co spodziewać wielkiej frekwencji, ale może warto powalczyć?
Odpowiedz cytując