Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19188
Stary 01.09.2016, 13:27
Wyjebaliśmy Bałaszowa gdyż ogór jakich mało, na dodatek po akcji z III ligi debil do kwadratu mogący sobie przybić żółwika i trzasnąć selfie w windzie z iq77, ale teraz go ściągnijmy



Sprawdź, czy spakowałeś na pewno wszystko zgodnie z planem lekcji do plecaka / wyjdź na pole / odstaw ciężkie narkotyki.

I Vrdoljak. No kurva...

Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując