Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75236
Stary 01.09.2016, 06:04
Też tak miałem, nie będąc nawet na stadionie tylko oglądając mecz w TV. Ba, dodam nawet, że mam tak już mniej więcej od czasu kiedy zwolniono Moskala. Transferów jednak nie wymagam biorąc pod uwagę obecną sytuację klubu.
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 01.09.2016 o godz. 06:05.
Odpowiedz cytując