|
> Gerson w Łęcznej,
> Gergel w Termalice,
> Brzyski w Cracovii
Nie wierzę, że żaden z nich nie byłby w naszym zasięgu. A każdy z powyższych transferów, jak na nasze peryferia, co najmniej dobry..
Powód: zły temat, przepraszam
Ostatnio edytowane przez wolfu : 01.09.2016 o godz. 11:42.
|