Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75233
Stary 31.08.2016, 23:25
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Taki Pazdan lepszy albo Kapustka ?
Można ich nienawidzić, aczkolwiek zarówno Pazdan jak i Kapustka są/byli wyróżniającymi się zawodnikami swoich zespołów. Mąka natomiast nawet w Wiśle nie błyszczy.
Odpowiedz cytując