Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2262
Stary 31.08.2016, 22:20
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Zgoda, że Cupiał jest w 1906% odpowiedzialny za ten marazm i sprzedaż Meresiowi.

Ale jednak bez sukcesów, które Wisła odnosiła za jego pieniądze, nie byłoby:

-Miejskiego stadionu na 33 k
-bazy w Myślenicach (tak, wiem że oba nie nasze - ale czy ktoś by to budował dla biednej TSowskiej Wisły?)
-Mistrzostw, Pucharów, meczów w Europie w tym dwudziestoleciu - które wciąż mogą przez jakiś czas ściągać do nas piłkarzy, sponsorów
-wieeeeelu kibiców, wychowanych na sukcesach.
A może by nas kupił Filipiak? po co to gdybanie?

Póki co czy Cupiał chciał czy nie, przez niego Wisła mogła wylądować w gorszym miejscu, niż była w 97 roku. I nie wiadomo czy nie wyląduje. O ile pewnie jakoś organizacyjnie nie zbankrutujemy, to sportowo jesteśmy na ten moment głównym kandydatem do degradacji. A to że Wisła nie jest przygotowana na spadek wiemy raczej wszyscy. Widzew, ŁKS, Polonia Bytom i kilka innych też nie było.
Odpowiedz cytując