gdsmk napisał(a):

Ok, ktoś powie, że stadion, baza może i tak by powstały (vide Lublin, Tychy, Łódź). Ale sąsiadka ma za właściciela bogacza profesora, a w gablocie na trofea za to dziesięciolecie to mają proporzec Shkendii.
I średnią frekwencję niższą od nas.
|
Tak to się pocieszać zawsze możemy. Ale chyba trzeba porównywać się do poważnych klubów a nie do tego g.... zza Błoń.