Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2261
Stary 31.08.2016, 22:06
gdsmk napisał(a):Wyświetl post

Ok, ktoś powie, że stadion, baza może i tak by powstały (vide Lublin, Tychy, Łódź). Ale sąsiadka ma za właściciela bogacza profesora, a w gablocie na trofea za to dziesięciolecie to mają proporzec Shkendii.
I średnią frekwencję niższą od nas.
Tak to się pocieszać zawsze możemy. Ale chyba trzeba porównywać się do poważnych klubów a nie do tego g.... zza Błoń.
:/
Odpowiedz cytując