Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#913
Stary 31.08.2016, 21:57
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk musi zostać. Niech chociaż tyle nam zostanie po całej erze Cupiała - wiedza warta 220 baniek - nie wypierdalaj trenerów co pół roku. Daj im czas. Niech się uczą na swoich błędach.

Vide miedziany trener w miedzianej drużynie.
Moim zdaniem nie ma sensu zastanawiać się nad zmianą trenera. W świetle ostatnich zawirowań byłoby to dla niego wręcz nie fair. Poza tym Wdowczyk, bądź co bądź, uratował nam tyłek w zeszłym sezonie. Więc może tym razem również mu się ta sztuka uda. Może coś poprzestawia, zmieni pozycje niektórym piłkarzom i jakoś to będzie. Trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze i chodzić na mecze, a teraz - dopóki nie ma klubu 100 czy czegoś podobnego - kupować pamiątki.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując