Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2258
Stary 31.08.2016, 21:30
Swoją droga, bardzo często pojawia się mit, że Cupiał, Ziętek i (ten trzeci ), inwestowali w Wisłę, bo byli jej kibicami. A nie wiem czy wszyscy wiedzą, że zastanawiali się nad kupnem KSC, ale w przeciwieństwie do nich, TS zgodził się oddać.im 100% akcji i dlategoż padło na Wisłę...

Ot dobrodziej.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując