Swoją droga, bardzo często pojawia się mit, że Cupiał, Ziętek i (ten trzeci

), inwestowali w Wisłę, bo byli jej kibicami. A nie wiem czy wszyscy wiedzą, że zastanawiali się nad kupnem KSC, ale w przeciwieństwie do nich, TS zgodził się oddać.im 100% akcji i dlategoż padło na Wisłę...
Ot dobrodziej.