czaro napisał(a):

|
Rozumiem, że po rozwiązaniu rezerw zostaliśmy z nadmiarem szkoleniowców, a tniemy budżet. Ale magazynier? Zupełnie nie rozumiem tego zwolnienia. Ciekawe, czy rzecznik byłby tak uprzejmy podać powody.
|
Na twitterze nasz rzecznik już się wypowiedział w tym temacie
"Niestety nie jestem upoważniony do odniesienia się do tej informacji."