Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75227
Stary 31.08.2016, 20:28
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem dlaczego nie wypożyczamy zawodników jeśli w kasie pusto...
Nie wiem czy domaganie się racjonalnej polityki transferowej w sytuacji, w jakiej Wisła znalazła się w tym okienku jest zasadne...
Miesiąc temu byłoby o czym pogadać, ale dzisiaj?

Zostaje nam czekanie na zawodników z kartą na ręku. Czyli... hmmm... w sumie to samo, co od kilku lat.
Odpowiedz cytując