Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11470
Stary 31.08.2016, 19:53
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Zwolnić Pana Janka. Magazyniera. Człowieka, który pracował w Wiśle od 1999 roku i pewnie zarabiał rocznie tyle, co jeden piłkarz miesięcznie, a wykonywał nieocenioną pracę, którą ktoś wykonać będzie musiał, to ... brak słów. Jeszcze masażystę Zbyszka Woźniaka wyrzucić i zgasić światło.

Taki komin płacowy robił, że opłacało się go zwolnić? Dno i wodorosty
Odpowiedz cytując