Grisza1 napisał(a):

|
Zwolnić Pana Janka. Magazyniera. Człowieka, który pracował w Wiśle od 1999 roku i pewnie zarabiał rocznie tyle, co jeden piłkarz miesięcznie, a wykonywał nieocenioną pracę, którą ktoś wykonać będzie musiał, to ... brak słów. Jeszcze masażystę Zbyszka Woźniaka wyrzucić i zgasić światło.
|
Taki komin płacowy robił, że opłacało się go zwolnić? Dno i wodorosty
