|
Z Antkowiakiem chyba nie po drodzę było SKWK , ale koleś bardzo długo związany z Wisłą mam nadzieję że go upchną gdzieś indziej. Najbardziej szkoda Jana Batko. Pewnie każdy go kojarzy od 20 lat prawie w każdej galerii zdjęć z przygotowań Wisły do sezonu i nie tylko. ... Szkoda tak po ludzku, bo ile on mógł zarabiać jako magazynier? 1500? A dużo pracy musiał wkładać w swoją pracę . Pozostałych mi nie żal. Zwykli najemnicy. Nawet Broniszewskiego do nich zaliczam. Ale życzę powodzenia i dzięki że byliście Z Wisłą . Jesteśmy w momencie że każdymi środkami musimy utrzymać się w ekstraklasie. Bieda nastała straszna. Ale trzeba wytrzymać rok może dwa (fajnie by było nie spaść do niższej ligi) a potem może znajdzie się jakiś poważny inwestor. Były lata tłuste teraz mamy chude. Przetrwamy!
|