domin_czyzyny napisał(a):

|
ja jednak sądzę, że to jednak ostatecznie Jemu odmówiono. Po jakiejś tam analizie gry naszego zawodnika.
|
Dla mnie jest fenomenem, że Mąka grając niezmienny piach w lidze (od powrotu do nas) oraz kompletnie niczym nie wyróżniając się w reprze jest rozpatrywany jako kandydat do grania w poważnych klubach. Od miesięcy oglądam jego mecze na Reymonta i za cholerę nie potrafię zauważyć, że facet jest lepszy od przeciętnego środkowego pomocnika Ruchu, Pogoni czy innej Korony. To że jest pupilkiem Nawałki to ok. Czasem bywa, w sumie nic w kadrze nie spieprzył. Ale że ktoś na zachodzie myśli o wykładaniu za niego kwot w okolicach 1-2 mln Euro to już dowód, że w piłce naprawdę jest za dużo kasy.