Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Thuesen
Member
Od: 05.2010
Offline
#
473
31.08.2016, 12:09
Pani Prezes powiedziała że już udało się zmniejszyć zadłużenie klubu o 3bańki. Dobrze im idzie, mam nadzieję że uda się piłkarzy opłacić w terminie.
ps. jakieś nowe info o potencjalnym sponsorze?
Thuesen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Thuesen
Znajdź inne posty napisane przez Thuesen