Yyyyyyyy....
Cytat:
|
Z 10,9 mln złotych zadłużenie spadło aż o 3 miliony? W jaki sposób? Są ludzie, którzy teraz przychodzą, odzyskawszy zaufanie do klubu, które z wiadomych powodów zostało ostatnio nadszarpnięte. Mamy zupełnie inne pole do rozmów zarówno z nowymi sponsorami, jak i z dotychczasowymi, którzy mogli utracić zaufanie. Wychodzimy na prostą. Chodzi m.in. o zaległy podatek dochodowy, który dostaliśmy do zapłaty, było to prawie 200 tysięcy złotych. Zapłaciliśmy go w pierwszym dniu działania nowych władz. Do tego doszła rata wynikająca z ugody z miastem w sprawie wynajmu stadionu itd.
|
Czytaj więcej:
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...-nas,10573660/
To ile było tego dochodu w tym roku, milion?
To znaczy że jesteśmy dochodowym klubem?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA