|
Nie ma sie co oszukiwac, ale "In Kapka we trust".
Jak on czegos nie wynajdzie to nie bedzie nikogo nowego. Owszem, wpierdzielal nas na miny solidne od czasu do czasu, ale Wisla za Kapki generalnia miala najnizszy w lidze odsetek niewypalow transferowych.
Wisly dzisiejszy dzien nie dotyczy bo i tak transakcji gotowkowych nie przeprowadzamy. Zostaja ochlapy dostepne jutro, i za tydzien i za dwa.
Tez mi sie marzy Melikson do spolki z nowym Cantoro i nowym Uche, ale te czasy juz minely i predko nie wroca.
|