ABGwislakABG napisał(a):

A nie ogarnęliście, że ten newsik to kontrolowany "przeciek" z klubu, by fani/kibice mimo ostatniego miejsca mieli inny temat na rozmowy niż seria porażek, ostatnie miejsca w tabeli, niepewne jutro?
Może to jebnąć w 2 strony, in plus, in minus.
Klub zapewne liczy, że kibice/fani skumają, że do tego potrzebna im będzie kasa z ich portfeli i ruszą tłumniej po bilety/karnety/gadżety.
In minus, że pomimo faktycznej ciężkiej sytuacji kibice/fani uznają, że skoro nagle ma przyjść taki Biton to byli robieni w chvja, a obecna RN to Landryna.
|
Ja bym raczej powiedział, że to przeciek kontrolowany menedżera, który chce zrobić trochę szumu wokół zawodnika. Klub na takiej plotce by nie skorzystał, zawodnik, który z kimś być może negocjuje już prędzej. Gdybyśmy naprawdę byli zainteresowani Bitonem, to znaczyłoby tyle, że kto by Wisłą nie rządził, racjonalnie nigdy nie będzie. Tysiące piłkarzy biega po świecie, a my interesowalibyśmy się akurat tym, którego znamy, bo grał u nas.