rozarian napisał(a):

Poczekają do końca okienka transferowego i potem przygarną jednego lub dwóch będących bez kontraktu piłkarzyków. Dziwię się tylko, że tak wielu przyklaskuje powrotowi Kapki na dyr.sport. Obecny zespół to niewątpliwie jego dzieło. On go wyrzeźbił, że tak określę. Równie dobrze można panu Zdzisiowi zlecić skomponowanie opery
|
Ale Kapka wcale nie powrócił. Cały czas był. Nikt go nie zwolnił. Był jedynie urlopowany. Dlatego dziwi mnie używanie w forumowej nomenklaturze słowa "powrót". ZK był i za BC, i JM, i teraz. Nikt go nie zwolnił - może to i dobrze, bo jak dotąd to on odpowiadał za politykę transferową i jakieś transfery pewnie też, na to okno transferowe, przygotowywał. Dlatego przynajmniej do końca transferów na tę rundę dobrze, że został - potem może się urlopować do woli

.