Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75210
Stary 30.08.2016, 22:11
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Poczekają do końca okienka transferowego i potem przygarną jednego lub dwóch będących bez kontraktu piłkarzyków. Dziwię się tylko, że tak wielu przyklaskuje powrotowi Kapki na dyr.sport. Obecny zespół to niewątpliwie jego dzieło. On go wyrzeźbił, że tak określę. Równie dobrze można panu Zdzisiowi zlecić skomponowanie opery
Ale Kapka wcale nie powrócił. Cały czas był. Nikt go nie zwolnił. Był jedynie urlopowany. Dlatego dziwi mnie używanie w forumowej nomenklaturze słowa "powrót". ZK był i za BC, i JM, i teraz. Nikt go nie zwolnił - może to i dobrze, bo jak dotąd to on odpowiadał za politykę transferową i jakieś transfery pewnie też, na to okno transferowe, przygotowywał. Dlatego przynajmniej do końca transferów na tę rundę dobrze, że został - potem może się urlopować do woli .
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując