Poczekają do końca okienka transferowego i potem przygarną jednego lub dwóch będących bez kontraktu piłkarzyków. Dziwię się tylko, że tak wielu przyklaskuje powrotowi Kapki na dyr.sport. Obecny zespół to niewątpliwie jego dzieło. On go wyrzeźbił, że tak określę. Równie dobrze można panu Zdzisiowi zlecić skomponowanie opery
