Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75203
Stary 30.08.2016, 18:36
wester napisał(a):Wyświetl post
Byłby to bardzo dobry ruch, z prostego powodu gość jest pazerny na strzelanie goli. Przede wszystkim nie boi się podejmować ryzyka przy strzałach w porównaniu do naszych obecnych napastników. Nasi wolą strzelać bezpiecznie, strzelają lekko, nie mierzą bezpośrednio w róg tylko bliżej środka, tak jakby chcieli nic nie zepsuć. Dudu natomiast wali mocno i tak aby bramkarz nie miał szans. Fakt że czasami może nie trafić w bramkę natomiast jak mu najdzie to nie ma szans na obronę. Oczywiście nie jest to jakiś specjalista w walce wręcz z obrońcami, natomiast w roli tego który ma wykonać egzekucje jest bardzo dobry.
Byłoby to prawdą 6-7 lat temu kiedy grał u nas, natomiast w świetle tych żałosnych statystyk (o ile są prawdą) http://www.transfermarkt.pl/dudu-bit.../spieler/58327 to mocno fantazjujesz..
DB od początku 2013 głównie siedzi na dvpie i strzela jednego-dwa gole w sezonie
Odpowiedz cytując