ABGwislakABG napisał(a):

A nie ogarnęliście, że ten newsik to kontrolowany "przeciek" z klubu, by fani/kibice mimo ostatniego miejsca mieli inny temat na rozmowy niż seria porażek, ostatnie miejsca w tabeli, niepewne jutro?
Może to jebnąć w 2 strony, in plus, in minus.
Klub zapewne liczy, że kibice/fani skumają, że do tego potrzebna im będzie kasa z ich portfeli i ruszą tłumniej po bilety/karnety/gadżety.
In minus, że pomimo faktycznej ciężkiej sytuacji kibice/fani uznają, że skoro nagle ma przyjść taki Biton to byli robieni w chvja, a obecna RN to Landryna.
|
Przeciek kontrolowany z klubu? Jutro kończy się okno transferowe, a strefa kibica jest zamknięta przez najbliższe kilka dni.

Już widze te tłumy pod kasami bo nasz klub może kupi Bitona.
Nasi na pewno mają co ciekawszego do roboty niżeli zajmować się takimi pierdołami. Już prędze uwierzę, że Dudu Dahan chce Bitona wcisnąć do Polski, a Izraelskie media z automatu dorzuciły nazwę Wisły Kraków, bo jest medialna.