Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
75199
30.08.2016, 17:42
panowie Bidon i Semir plus dobry prawy skrzydłowy i możemy grać bez tych 3 transferów lipa
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband