Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75196
Stary 30.08.2016, 17:15
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien, ale PZPN chyba zakazał takiej opcji.
pomijając, że w ogóle w ten transfer nie wierzę, i uważam, że te pieniądze byłyby sto razy bardziej potrzebne gdzie indziej, to taki zakaz można byłoby w sekundę obejść.

Może chodzi Ci o współwłasność?
Odpowiedz cytując