PhantomRanger napisał(a):

|
Nie jestem pewien, ale PZPN chyba zakazał takiej opcji.
|
pomijając, że w ogóle w ten transfer nie wierzę, i uważam, że te pieniądze byłyby sto razy bardziej potrzebne gdzie indziej, to taki zakaz można byłoby w sekundę obejść.
Może chodzi Ci o współwłasność?