Wyświetl pojedynczy post
FoXtom
Junior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.08.2016, 15:18
Umożliwić zakup biletów przez internet bez potrzeby posiadania Karty Kibica. Już kilka razy znajomi chcieli się zabrać a tak z głupka chodźmy na mecz... brak karty, brak opcji zakupu biletu.... dupa.
Tak samo przyjeżdża rodzinka z poza KRK i jako atrakcje chciałbym wsiąść dzieciaki na mecz... nigdy nie byli, nie jestem w stanie tego zaplanować wcześniej... bilet można kupić w kolejce przed meczem... osobiście. Bez sensu. A takich okazyjnych kibiców trochę się znajdzie. Podczas wchodzenia na stadion ludzie z biletami bez KK muszą okazać dowód potwierdzający swoje dane i tyle.

Można byłoby Kartę kibica trochę wzmocnić, dodać do niej dodatkowe argumenty... i wtedy ona miała by sens jako coś dodatkowego co daje korzyści, np loterie dla posiadaczy z nagrodami typu bilety na mecz itp jakieś bonusy dodatkowe....

Akcje na słabsze mecze 2 bilety w cenie jednego. Np. jest mecz z niecieczą... bilet normalnie kosztuje 30 zł a promocji 1+1 kupujesz 2 bilety koło siebie w cenie 40 zł.
Może to zachęcić do zabierania znajomych/żony/kobiety na mecze, może ktoś się zajawi, jak mu się spodoba to potem przyjdzie na inne mecze i tyle, a przynajmniej na stadionie więcej ludzi to większe widowisko. Dodatkowo budujemy zasięg kibicowski w KRK i okolicy, co jest nie bez znaczenia na przyszłość.

Prosta sprawa.... większa frekwencja = więcej atrybutów w rozmowach z potencjalnymi sponsorami.

W ogóle zwiększenie frekwencji powinno być postawione na 1 miejscu, to jest proces długotrwały ale też trwale zwiększający dochody klubu.
Warto zapytać kibiców, tych rzadziej chodzących lub nie chodzących na mecze kibicujących Wiśle, dlaczego nie chodzą? Bez diagnozy trudno leczyć. Klub ma bazę kibiców z nieważnymi kartami kibica, czy nie wykupujących biletów... może warto wykonać parę telefonów, zrobić ankietę zorientować się co się stało?

Musimy rozważyć jedną kwestię, Kraków to nie Warszawa, ceny biletów na sektory poza C, są po prostu dość drogie, kibice to często ludzie młodzi, studenci którzy przyjeżdżają do KRK i poznają co to Wisła, nie każdy, też chce kupować karnet, duża cześć kibiców jest z poza Krakowa, to nie są maniakalni kibice, to są normalni ludzie mający rożnego typu sprawy, które często uniemożliwiają im bycie na 2-3 meczach w rundzie.... i już karnet się nie opłaca. Więc kupują bilety na te lepsze mecze, a na słabsze nie idą, czemu, a bo pogoda kiepska, dziecko chore czy inna wymówka, więc oglądnie mecz z kolegą w TV. To nie jest gorszy kibic i to też trzeba w końcu zrozumieć. Fanatycznych kibiców jest grupa i ta grupa jest prawie cały czas stała... ale to jest część która nigdy nie zapełni stadionu, żeby zapewnić stadion trzeba 30 tyś ludzi, a nie 8 tyś.

Musimy sobie zdać sprawę że my kibice, jesteśmy wizerunkiem klubu, jeśli co chwila w necie/prasie jest informacja że kibice Wisły to, kibice Wisły tamto to nie ma co się też dziwić że ludzie nie chcą przychodzić na mecze... nie chcą być utożsamiani z tymi wybrykami. Podobnie sponsorzy...
Jest akcja koniec śląska, koniec lechi, burdy na euro --- wizerunkowo dla Wisły to była i jest masakra... żaden sponsor pod czymś takim nie będzie chciał się podpisać i firmować to swoim logo...

To jest bardzo bardzo ważne, aby samemu też godnie reprezentować klub.
Ostatnio edytowane przez FoXtom : 08.09.2016 o godz. 14:37.
I'm The Best and Fuck of The Rest
Odpowiedz cytując